Szukaj
Close this search box.

EMMA Lantern Naturel

PRODUKTY  |  AKCESORIA KOMINKOWE

Ta elegancka latarnia została zaprojektowana z myślą o świecach, ale ma wiele zastosowań, w tym jako doniczka na rośliny lub po prostu jako mała miseczka po zdjęciu szkła.

Pomysł na naszą latarnię narodził się pewnego letniego wieczoru, kiedy założycielka Eldvarm, Louise, siedziała z przyjaciółmi przy kominku w rodzinnym domku letniskowym w południowej Szwecji. Jedna przyjaciółka, która uwielbiała drewniany kosz Emma, ​​była przekonana, że ​​ten sam kształt można również wykorzystać jako lampion na świece. Projektantce Emmie Olbers powierzono zadanie i ta latarnia huraganowa była pięknym rezultatem.⁠ Chociaż została zaprojektowana do używania ze świecą, nasza latarnia może być również używana jako doniczka na kwiat lub roślinę (zachowaj zewnętrzną doniczkę i nie wypełniaj jej z wodą powyżej dolnej krawędzi skóry) lub małej misce, jeśli zdejmiesz szklankę. Uwielbiamy mieszać i dopasowywać kolory.

Wersja Naturel łączy ciemnoszarą stalową podstawę malowaną proszkowo ze skórą „Naturel”, ręcznie dmuchanym szkłem i detalami z litego mosiądzu.

Dane techniczne

  • Ciężar: 1,2 kg
  • Wymiary: 17×16×23 cm

Projektant: Emma Olbers

Kolorystyka

ZOBACZ INNE